Přednášky – aktivní útočník - Jak být připraven?

Vážení členové akademické obce,

dovolujeme si Vás oznámit, že si pro Vás Odbor bezpečnosti připravil další přednášku na téma aktivní útočník.

Přednášky se konají ve spolupráci s bezpečnostním poradcem Petrem Bártou, který patří mezi přední české odborníky v oblasti ochrany měkkých cílů a krizového řízení. Dále se připojí Mgr. Denisa Dokulilová, která má rozsáhlé zkušenosti týkajícími se zvládání psychických krizí vznikající jako důsledek závažných událostí.

Cílem přednášek je ucelení velkého množství informací, vysvětlení, jakým způsobem lze předejít útoku, jak probíhají samotné aktivní útoky, postupy IZS, nejčastější důvody útoku a jakým způsobem postupovat v dané situaci.

Tyto přednášky jsou stejného charakteru, jako předchozí.

Termíny přednášek: 27.3 a 28.3

Začátek: 9:00 a 13:00

Místo: Zasedací místnost v 7.patře Rektorátu

Více informací a přihlášení naleznete na: Aktuálně otevřené kurzy (sharepoint.com)

Přednáška je určena pro zaměstnance ČZU, prosíme o respektování tohoto faktu. Edukace studentů bude následovat.

Odbor bezpečnosti