Dotazník na dopravu

Vážení členové akademické obce ČZU v Praze,

dovolujeme si vás upozornit, že v příštích dnech můžete být osloveni při vjezdu vaším autem na kampus univerzity tazateli, kteří vám položí několik krátkých otázek.

 

Jedná se o výzkum dopravy v areálu ČZU ve spolupráci Technické fakulty a Odboru bezpečnosti. Smyslem prováděné ankety je zjištění objektivních údajů o dojíždění na ČZU. Tyto údaje budou sloužit pro vytvoření strategie trvale udržitelné dopravy a dalšímu zlepšení podmínek dopravy v rámci kampusu.

 

Prosíme vás o pochopení a vstřícné jednání.

 

 __________________________________________________________________________________

[EN]

Dear members of the CZU academic community in Prague,

Please note that in the coming days, you may be approached by an interviewer who will ask you a few short questions as you enter the university campus by car.

 

This is a research of transport on the CZU campus in cooperation with the Faculty of Engineering and the Security division. The purpose of the survey is to find out objective data on commuting to the CZU. This data will be used to create a sustainable transport strategy and further improve transport conditions on campus.

 

We ask for your understanding and helpfulness.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.